Realitní specialisté.

Sdružujeme nejzkušenější makléře v Česku.

Dodávat perfektní realitní služby je pro nás mnohem důležitější než značka nebo příslušnost, a tak u nás potkáte odborníky z nejedné realitní kanceláře. Cílem každého makléře, se kterým se rozhodneme spolupracovat, je spolehlivost, otevřená komunikace a upřímný zájem o klienta. Chceme, aby existovalo jedno centrální místo, kde můžete bezpečně najít kvalitní realitní služby.

Jak to funguje? Díky on-line zázemí Týmu Reas sdružujeme ověřené makléře z celé České republiky a dodáváme tak jednotnou, moderní realitní službu. Své kolegy si pečlivě vybíráme, a to nejen z vlastní zkušenosti nebo ze zkušenosti prodávajících, ale i pomocí datové analýzy 100 tisíc realitních transakcí ročně. Jsme zárukou kvality.

Vedle péče o realitní standard se zaměřujeme také na informační gramotnost prodávajících. Klientům poskytujeme zdarma odhady cen nemovitostí i poradenství při samoprodeji

Těm, kteří se rozhodnou využít realitních služeb Reasu, doporučujeme lokální specialisty z našich řad a nadále bezplatně dohlížíme na celý průběh prodeje. Zaručujeme tak bezpečnější, výhodnější a rychlejší výsledek.

Náš tým

Michal Makoš

Marketing

Hynek Husník

Projektové řízení

Petr Chaloupka

Obchodní ředitel

Najděte i vy svého odborníka